Gabinet

W pośpiechu dnia codziennego często zapominamy jak ważne jest nasze zdrowie, a oczy szczególnie. Profilaktyczne, kontrolne badanie wzroku jest bardzo  istotne nie tylko dla dobrej ostrości widzenia, ale również do wcześniejszego zdiagnozowania zmian w oku.

Nasz gabinet wyposażony jest w nowoczesną i bardzo dokładną aparaturę do badania wzroku,  jednak największą uwagę skupiamy na werbalnym kontakcie z pacjentem.

Przed zakupem okularów warto poświęcić trochę czasu na badanie wzroku. Dzięki temu, nasz zespół lepiej pozna potrzeby klienta.


Czy przygotować się do badania?

Na pewno trzeba przygotować trochę czasu, a dokładniej ok. 30 min. Badanie jest bezbolesne, obejmuje wywiad, refrakcję, serię testów optometrycznych oraz wstępną diagnozę przedniego odcinka oka w lampie szczelinowej. Jeśli posiadasz jakieś okulary lub poprzedni wynik-receptę warto ze sobą przynieść. Osoby niepełnoletnie zapraszamy z opiekunami.

Termin badania najlepiej ustalić wcześniej, można poprzez stronę internetową, telefonicznie lub odwiedzenia nas osobiście do czego gorąco zachęcamy.

Często pacjenci mają problem z rozróżnieniem tego, czym zajmuje się optyk, optometrysta i okulista. Dla zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z pojęciami w zakładce Strefa Wiedzy.


Badanie wzroku wykonuje:

Inż. Karolina Moch – Optometrysta NO15331, absolwent studiów podyplomowych Optometria na Politechnice Wrocławskiej

Okulista: lek. med. Beata Boroch – specjalista chorób oczu
Okulista: lek. Małgorzata Budzińska-Mikurenda – specjalista chorób oczu

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza lub danych kontaktowych poniżej.

ul. Kolejowa 27A
63-400 Ostrów Wielkopolski

Klienci indywidualni: oco.optyczne@gmail.com