Z Mistrzem Świata Wizażu i Stylizacji

II Urodziny Salonu

Z okazji II urodzin Ostrowskiego Centrum Optycznego mamy zaszczyt zaprosić na Drzwi Otwarte z udziałem Olafa Tabaczyńskiego, stylistę opraw okularowych. Pan Olaf jest Mistrzem Świata Wizażu i Stylizacji, dyrektorem Akademii Maestro oraz zdobywcą wielu prestiżowych nagród.

Czytaj więcej

O nas

Nasza firma to mieszanka różnych temperamentów i osobowości, ale zapieczętowana dużą dawką przyjaźni. Każdy z nas jest inny, właśnie dlatego uwielbiamy pracę z ludźmi. Nigdy nie ma monotonii. Za cel postawiłyśmy sobie zadowolenie klienta. Dosłownie – oprawki w naszym salonie ukierunkowane są dla młodszych, starszych i na każdą kieszeń.

Oferowane przez nas produkty i  usługi są na najwyższym poziomie. Ostrowskie Centrum Optyczne to przede wszystkim miejsce gdzie panuje miła atmosfera, oprócz okularów zawsze można napić się kawy i porozmawiać. Wszyscy klienci u nas traktowani są w indywidualny sposób. Nasza firma jest naszą pasją, a zadowolony klient daje ogromną satysfakcję i jest motorem napędowym do kolejnych działań.

Łap okazje!

Promocje

Dbamy o naszych klientów, do każdego podchodzimy indywidualnie i z największą starannością próbujemy sprostać ich wymaganiom. Zapraszamy do salonu i zapoznania się z aktualnymi promocjami i bonusami.

Czytaj więcej
Przydatne informacje o szkłach i oprawkach

Strefa wiedzy

Zapraszamy do Naszego bloga poświęconego optyce. Chcemy poruszać tutaj tematy, które w prosty i swobodny sposób przybliżą Państwa nieco bardziej do wiedzy optycznej.

Czytaj więcej

Skorzystaj z naszej oferty

Umów wizytę

Umów wizytę

Nasz zespół

Zapraszamy Cię do dowiedzin naszego salonu, pomożemy Ci dobrać najlepsze oprawki, wykonamy bezpłatne badanie wzroku, doradzimy i odpowiemy na nurcące Cię pytania.

image
Karolina Moch
image
Agnieszka
Zdyb-Smolińska

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza lub danych kontaktowych poniżej.

ul. Kolejowa 27A
63-400 Ostrów Wielkopolski

Klienci indywidualni: oco.optyczne@gmail.com