1 urodziny Ostrowskiego Centrum Optycznego

Upłynął rok, jak jeden dzień!

Troszkę zestresowane, ale za to bardzo szczęśliwe czekałyśmy na ten wyjątkowy dla nas dzień. Pierwsze urodziny Ostrowskiego Centrum Optycznego!!!

Niewątpliwie jest to dla nas miejsce nie tylko pracy ale i pasji, hobby oraz pomocy dla drugiego człowieka. Chciałyśmy aby nasz salon nie był zwykłym optykiem  ale miejscem trochę bardziej wychodzącym przed szereg. Miejscem, które będzie się Wam kojarzyć z profesjonalizmem, miłą i serdeczną atmosferą, modowym doradztwem, dokładnym badaniem wzroku, oraz przede wszystkim dające pełną satysfakcję. Uważamy, że nasze starania, zaangażowanie oraz oddane serce zostały bardzo dobrze docenione oraz przyjęte przez Was wszystkich ! Dziękujemy za okazane zaufanie, dziękujemy za miłe komentarze i słowa, dziękujemy za docenienie naszej pracy! Dzięki Wam miejsce to stało się takie, jak sobie wymarzyłyśmy.  Obiecujemy, że nie będziemy zwalniać tempa!!!

Urodziny świętowałyśmy tak jak być to powinno, przy dobrej muzyce i jedzeniu ;-). Przez cały dzień odwiedzali nas goście z życzeniami, nie spodziewałyśmy się tak pozytywnego odzewu. Dziękujemy za pamięć i za życzenia ! Było i jest nam bardzo miło. 

Ogromne gratulację dla wszystkich, którym poszczęściło się w konkursie:-)!

Dziękujemy każdemu, kto pomógł nam w organizacji przyjęcia, dziękujemy przedstawicielom i firmom optycznym za pamięć, życzenia i zaangażowanie. Za rozkręcenie imrezy dziękujemy DJ Magnus www.awpimpreza.pl. Było SUPER!!!

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza lub danych kontaktowych poniżej.

ul. Kolejowa 27A
63-400 Ostrów Wielkopolski

Klienci indywidualni: oco.optyczne@gmail.com